Pořídit si výbornou domácí 3D tiskárnu za slušné peníze už dávno není jen vzdáleným snem hrstky skalních fandů, ale realitou dnešních dní. Levné čínské modely tento sen umožnily a ceny jsou opravdu na zlomku peněz dob nedávno minulých. Samozřejmě jde většinou o DIY modely (aneb „sestav si sám“), ale to je pro nadšené Bořky Stavitele často ještě bonus navíc. Dnes pro vás máme několik skvělých kousků. Creality 3D tiskárny jsou nyní ve slevové akci na e-shopu Tomtop, přičemž se jedná o dopravu z německého skladu.

Creality Ender 3 V2

Jako první si představíme tiskárnu Creality Ender 3 V2. Tato tiskárna už dlouhodobě patří k těm nejoblíbenějším ve své cenové skupině. Za ne příliš vysokou cenu nabízí velmi slušnou kvalitu tisku a sestavit ji zvládne opravdu každý. Jde o druhou generaci původního modelu Ender 3 a s tím přicházejí i některá vylepšení. Má například větší displej s přepracovaným ovládáním, velký tiskový prostor 220×220×250 mm a snazší doplňování tiskových strun. Speciálně vyvinutá základní deska s krokovým ovladačem TMC2208 zajistí maximální snížení hlučnosti tiskárny. Samozřejmostí je možnost tisku z několika materiálů nebo navázání tisku při výpadku proudu. Tiskárna Creality Ender 3 V2 je v německém skladu Tomtop nabízena se slevou za 240,87 dolarů.

Creality Ender 3 Pro a Creality Ender 3

Další v řadě je i stará známá 3D tiskárna Creality Ender 3 Pro a opět se jedná o DIY model s parádním poměrem cena výkon. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0,1 mm, pracovní tiskovou plochou 220x220x250 mm a podporou celé řady 1,75 mm tiskových strun. Nová technologie magnetického přichycení pak řeší často problematické odstraňování již hotového 3D modelu a rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře. Na e-shopu Tomtop je připravena ke koupi za 195 dolarů při použití slevového kupónu ve tvaru TTGGR. A pokud byste snad ještě chtěli ušetřit, tak je k mání i lehce odlehčený model Creality Ender 3 jen za 168,99 dolarů. I tyto dvě 3D tiskárny jsou dodávány z německého skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.