Kromě představení výborného telefonu vyšší střední třídy OnePlus Nord jsme se dnes podle očekávání dočkali i špičkových bezdrátových sluchátek OnePlus Buds. Tvůrci se tentokrát opravdu vyřádili a šli poměrně nekompromisní cestou, což se ale odrazilo na poměrně vysoké ceně. Ano, tato sluchátka nejsou zrovna z nejlevnějších, ale zase toho mohou opravdu hodně nabídnout. Zpracování i parametry jsou na vysoké úrovni a pro fanoušky tak určitě půjde o výbornou volbu.

OnePlus Buds jsou bezdrátová half-in-ear sluchátka s podobnou designovou filosofií jako slavné Apple AirPods, ale s vlastním vzhledem a kratší „stopkou“. Kvalita zvuku je zaručena díky 13.4 mm dynamickému driveru a 3D stereo si užijete ideálně při spojení s telefony OnePlus díky podpoře Dolby Atmos nebo Dirac Audio. Pro kvalitní hlasové hovory jsou k mání hned tři mikrofony s technologií potlačování okolních ruchů. Ovládání je dotykové, ale vše jde nastavit přesně podle vašich požadavků.

Jedním z hlavních taháků je ale výdrž, protože OnePlus Buds slibují až 7 hodin na jedno nabití a plných 30 hodin s využitím 420 mAh nabíjecího boxu. Sluchátka samotná mají 4.7 g váhy a 35 mAh baterie, box pak váží jen 37 g. Nabíjení je pomocí USB Type-C portu a pouhých 10 minut zaručí až dvě hodiny přehrávání. Připojení je pak pomocí Bluetooth 5.0 a sluchátka mají i odolnou certifikaci IPX4. Za zmínku pak stojí i speciální herní Fnatic režim s nízkou latencí jen 103 ms.

Na výběr jsou pak sluchátka v bílé, modré nebo šedé barvě, přičemž modrá verze je v boxu a přímo na sluchátkách ještě dobarvena zelenou. Oficiální cena pak byla nastavena na 89 euro a bílá / modrá verze už jsou dokonce okamžitě dostupné na oficiálním obchodě. Tak co na ně říkáte ? Stojí za podobnou cenu minimálně za úvahu ? Nebo jde o zbytečně přestřelenou částku ? Dejte nám když tak vědět v komentářích níže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.