Herní model ASUS ROG Phone 3 bude oficiálně představen už během zítřka, ale už dnes se objevily další zajímavé snímky s ním spojené. Internetový obchod Pricebaba totiž zveřejnil fotografie přepracovaných doplňků pro tento chystaný herní telefonu, kterých je opravdu slušná řádka. A sami tvůrci z taiwanského ASUSu pak na sociální síti Weibo potvrdili kapacitu baterie této novinky. Takže se na vše můžeme s předstihem podívat už dnes.

Herní telefony obvykle patří mezi modely, ke kterým je obvykle dostatek příslušenství, ale ASUS to u ROG Phone 3 dotáhl k dokonalosti. K sehnání tak bude třeba inovovaná varianta gamepadu Kunai, která bude mít extra tlačítka a jiné pozice ovládacích joysticků. Ochranný obal Lightning Armor Case pak dostal nový design a svým anime stylem připomíná notebook Zephyrus G14. Sekundární displej v obalu TwinDock vypadá stejně, ale nově by měl také podporovat 144 Hz obnovovací frekvenci. Nu a externí aktivní větrák alespoň na první pohled prošel také minimálně designovým faceliftem.

Hlavním odhalením je ale potvrzení 6000 mAh kapacity baterie telefonu samotného. Herní telefony jsou totiž extrémně „žravé“ a například 4500 mAh kapacity u chystaného konkurenčního Nubia Red Magic 5S vypadá poddimenzovaně. Zítřek je vůbec zasvěcen představení herních telefonů, protože kromě ASUS ROG Phone 3 by se mělo ukázat i Lenovo Legion. Oba kusy budou jedni z prvních s výše taktovaným procesorem Snapdragon 865 Plus, takže budeme zvědavi na reálný výkon a nové rekordy v Antutu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.