Asi by bylo nošením dříví do lesa, kdybychom napsali, že Xiaomi má velmi rozsáhlé portfolio produktů. Společnosti se daří dobře zasahovat do všech segmentů mobilních technologií, má produkty pro chytrou domácnost a jednoduše se dá říct, že zde najdeme v podstatě téměř vše, nač si vzpomeneme. Mají také svůj obchod Xiaomi Youpin, kde své produkty nabízejí. Nyní se zde dá pořídit i HKC zakřivený monitor a nebo elektrický herní stůl. Obě záležitosti primárně cílí na hráče, ale využít je může prakticky kdokoli.

HKC zakřivený monitor

Zakřivený monitor nabídne hráčům dostatek prostoru pro hry. Na Xiaomi Youpin je nabízen ve dvou velikostech obrazovky, a to 29 palců a 34 palce. V obou případech zde najdeme velmi úzké rámečky a mírně širší spodní lištu. Poměr stran je 21:9 a zakřivení je 1500R. Verze s 29 palci má rozlišení 2560×1080 pixelů a obnovovací frekvenci 75 Hz. Větší verze má rozlišení 3440×1440 pixelů a vyšší obnovovací frekvenci 100 Hz.

Obě verze zakřiveného HKC monitoru podporují režimy PBP a PIP. To tedy znamená, že monitory mohou současně zobrazovat výstup ze dvou zdrojů buď vedle sebe nebo za sebou. Co se portů týče, tak u verze s 29 palci najdeme porty HDMI1.4, VGA a DisplayPort. V případě 34 palcového monitoru to jsou dva HDMI porty a DisplayPort. Ceny monitorů na Xiaomi Youpin jsou nastaveny následovně. 29 palcový monitor stojí 1099 jüanů, což je zhruba 157 dolarů a 34 palcová verze přijde na 1799 jüanů, tedy přibližně na 257 dolarů.

Loctek elektrický herní stůl

Možná už máte svůj herní monitor doma, ale chcete si k němu pořídit i herní stůl. A právě takový nyní najdete zalistovaný na Xiaomi shopu. Je určen především pro hráče, ale není problém jej využít i pro běžný stolní počítač. Deska stolu je vyrobena z uhlíkových vláken s jemnou texturou. Rozsah zdvihu je od 710 do 1210 mm. Ovládací prvky jsou uloženy na levé straně.

Napravo, na spodní hraně stolu je malý displej, který zobrazuje aktuální nastavení výšky stolu. Do paměti lze také uložit až tři různá nastavení výšky, mezi kterými je možno přepínat podle momentální potřeby. Maximální nosnost tohoto stolu je až 70 kilogramů, výkon je 100V až 240V. Cena herního stolu je 1899 jüanů, v přepočtu zhruba 272 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.