Z kraje tohoto roku byl představen telefon Samsung Galaxy M31, který byl parametry i vzhledem podobný modelu Galaxy A51. Šlo tedy o telefon střední třídy za tomu odpovídající cenu. A přestože společnost Samsung chystá za nedlouho představovačku přístrojů s vlajkovými parametry, nechce zapomínat ani na již zmíněnou střední třídu. Krátce před tím, než bude představena řada Galaxy Note 20, dojde i na uvedení telefonu Samsung Galaxy M31s, což by měla být jakási aktualizovaná verze původního modelu.

Telefon Samsung Galaxy M31s je již předběžně zalistován na stránkách Amazonu s tím, že bude oficiálně uveden 30. července/júla. Zároveň s touto informací jsou k dispozici i některé klíčové parametry. Mezi hlavní taháky bude jistě patřit baterie s obří kapacitou 6000 mAh. Ta je tedy stejná jako u jeho předchůdce Galaxy M31. Ovšem v případě nové verze by měla být navýšena rychlost nabíjení z původních 15 W na 25 W, což je celkem zajímavé.

Další zajímavou věcí u telefonu střední třídy by mohla být i foto výbava. Přední kamera bude uložena v „díře“ orientované na střed horní části displeje. Zadní fotoaparát by měly tvořit čtyři senzory, kdy ten primární dostane 64 Mpix. Doplní jej snímače s rozlišením 8 MPix a dvakrát 5 Mpix. Mohli bychom tak počítat s širokoúhlým objektivem, makro objektivem a snímačem hloubky ostrosti. Obrazovka Galaxy M31s by měla být typu Super AMOLED s FullHD+ rozlišením. Neměl by údajně chybět ani snímač otisků integrovaný do displeje. Co se procesoru týče, očekává se Exynos 9611, tedy stejný čipset jako u modelu M31. V rámci pamětí se hovoří o 6 GB RAM a 64/128 GB interního úložiště. Operačním systémem by měl být Android 10 s nadstavbou One UI. Cena je odhadována na 20000 indických rupií, což je zhruba 267 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.