Notebooky řady Xiaomi RedmiBook 16 postavené na nových procesorech platformy AMD Ryzen jsou novinkou a my pro vás dnes máme jednu lahůdku. Ve spolupráci s e-shopem Gearbest Vám totiž  můžeme nabídnout slevový kupón na nejvyšší verzi tohoto kousku. Výborná cena je tím zaručena, ale tím naše dobré zprávy nekončí. K dispozici je totiž i bezcelní doprava do EU, takže by cena měla být opravdu konečná. A protože jde o opravdové výkonnostní monstrum, tak si určitě zaslouží pozornost.

Xiaomi RedmiBook 16 Ryzen Edition v nejvyšší konfiguraci totiž nabídne více než solidní hardware, ostatně posuďte sami. Procesorem je AMD Ryzen 4700U, který doplní 16 GB DDR4 RAM (i když bohužel „jen“ 2666 MHz) a 512 GB SSD disk. A za zmínku stojí i grafika Vega 7, která se skoro rovná samostatným nižším řadám od Nvidie. Notebook má výborný 16,1-palcový FullHD IPS displej s minimálními rámečky, kovovou konstrukcí a váhou jen 1.8 kg. Potěší určitě i stereo reproduktory nebo 46Wh baterie se 65W nabíjecím adaptérem. Zajímavostí je také absence webkamery kvůli minimálním rámečkům displeje.

A teď k tomu  nejlepšímu. Díky našemu kupónu V4F9935A229EB001 si totiž tuto nejvyšší verzi Xiaomi RedmiBook 16 Ryzen Edition můžete pořídit jen za 792.99 dolarů. Ještě dodám, že v šedé barevné variantě. Za své peníze tak dostanete opravdu extrémně výkonný hardware a výborné zpracování notebooku. Najdou se i malé mušky jako chybějící podsvícení klávesnice, ale přece jen nic není zcela dokonalé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.