I když se nám v posledních dnech výrazně ochladilo, tak se tropické teploty určitě velmi brzy vrátí. Stačí vzpomenout na loňskou výheň. A protože většina českých domácností není vybavena klimatizací, tak se určitě mnoho zájemců mlsně poohlíží po stojanových ventilátorech. Právě pro ně je pak určen i zajímavý bezlopatkový ventilátor Xiaomi Mijia Leshow, který samozřejmě patří do rodiny produktů chytré domácnosti. A k dostání je momentálně v akci na Tomtop za zajímavé peníze z německého skladu obchodu.

Xiaomi Mijia Leshow je stojanový ventilátor bez lopatek, který je tak zcela bezpečný i třeba v domácnosti s malými dětmi. Nabídne 11 úrovní rychlosti „větru“ v poměrně širokém záběru 90°. Vyroben je z odolného ABS materiálu a díky výšce 0.96 m a 2.4 kg váhy je i poměrně skladný. Ovládat ho můžete přiloženým IR dálkovým ovládáním, telefonní aplikací, případně přímo tlačítky na těle přístroje, ale ta pravá zábava se dostaví až po zapojení do systému chytré domácnosti. Tento kousek umí spolupracovat jak s Mi Home, tak třeba Amazon Alexa a možnosti jsou tak široké.

Ke koupi je Xiaomi Mijia Leshow v bílé barevné variantě a na e-shopu Tomtop je momentálně v bleskových prodejích jen za 113.99 dolarů. Navíc jak již bylo řečeno přímo z německého skladu, jehož výhody asi není nutné příliš zdůrazňovat. Tak jak se vám bojovník proti pekelné výhni zamlouvá ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.