Máme za sebou datum 1. července, kdy mělo dojít k poměrně zásadním změnám v regulaci dronů. V důsledku epidemie koronaviru, ale došlo k odložení účinnosti až na 1. ledna 2021. Populární koníček tak dostane trochu složitější zákonný rámec a nutnost registrace vašich létajících miláčků, nebo i nějaké ty testy. To sice možná odradí některé slabé nátury, ale nakonec nepůjde o nic až tak kritického nebo omezujícího. A uživatelé také pomalu přechází od základních modelů k pořádným nadupaným kouskům se 4K kamerami. Právě jeden takový pro vás dnes máme s dronem SG906 Pro 4K v akci na e-shopu Cafago.

SG906 Pro 4K je moderní skládací model, který jednoduše poskládáte do velmi kompaktního a lehkého tvaru k transportu. Dron váží 550 g, takže vám ho vítr jen tak neodfoukne. Hlavním tahákem bude asi Ultra HD 4K kamerka zavěšená na 2-osém mechanickém gimbalu s optickou stabilizací a až 50x zoomem. K dispozici je i GPS/Glonass navigace, takže dron sám najde cestu zpět a není problém mu plánovat trasu. Vyměnitelná 2800 mAh baterie navíc umožňuje až 25 minut letu a v balení navíc dostanete i dálkové ovládání pro uchycení telefonu se stavovým displejem. Podporovány jsou i pokročilé funkce jako ovládání gesty a spousta dalšího, včetně aplikace na přímou úpravu snímků.

SG906 PRO 4K

Na e-shopu Cafago pak momentálně najdete tento velmi zajímavý pokročilý model dronu v bleskových prodejích jen za 144,17 dolarů. A ještě uvedeme, že je doručováno z německého skladu, takže odpadají i všechny patálie s celníky. SG906 Pro 4K je dron pro náročnější uživatele, který ale rozhodně nezklame a v mnoha ohledech by se dal pokládat za velmi solidní konkurenci pro konkurenční modely jako DJI Spark. Tak se na něj mrkněte.