HONOR včera odstartoval prodeje herního mobilu HONOR 9X PRO a telefonu s excelentním zvukem a celodenní výdrží baterie HONOR 9A na českém a slovenském trhu. Obě novinky si navíc můžete pořídit se startovací slevou. HONOR ve spolupráci s českými YouTubery a exkluzivním prodejcem Datart dává do oběhu slevové kódy. Pozor, platí jen do 30. července 2020.

Ušetřete se slevovými kódy

HONOR při startu prodeje dává šanci zákazníkům výrazně ušetřit. Buďte mezi prvními a můžete mít obě novinky se slevou. Slevové kódy na mobilní telefon HONOR 9X PRO v hodnotě 300 Kč dnes uveřejní známí čeští YouTubeři Nakashi Gaming, Vendali nebo MaTTem. Nakashi Gaming a Vendali pak přidají i slevové kódy v hodnotě 300 Kč na HONOR 9A. Sledujte je pozorně od dneška na jejich YouTube a Instagram účtech, ať vám sleva neuteče.

Pokud byste slevy u známých YouTuberů nezachytili, zkuste fanouškovské diskuzní fórum HONOR Klub, kde dal  HONOR do oběhu další slevový kód na novinku mobilní telefon HONOR 9A.

Slevový kód najdete na: https://community.hihonor.com/cz/topic/16465/detail.htm

Pozor! Všechny slevové kódy platí jen do 30. července 2020.

HONOR 9A: Až 32 hodin volání do 4G a skvělý prémiový zvuk

Skvělý balíček vlastností prémiových smartphonů za super cenu. To je HONOR 9A, první telefon s novým aplikačním obchodem AppGallery.  Díky nadstandardní baterii 5 000 mAh zvládne až 33 hodin hovorů ve 4G, 35 hodin přehrávání videa nebo 37 hodin přehrávání rádia. Telefon také funguje jako nabíječka. S připojením kabelu nabije jakékoli zařízení.

Užijte si prémiový audio zážitek i při maximální hlasitosti. Díky technologii Huawei Histen 6.0 nebo Party Mode si můžete užít oblíbené písničky s vysokou kvalitou zvuku, jako když přehráváte stereo. S úložištěm 64 GB, které je rozšiřitelné pomocí microSD karty až na 521 GB, si snadno můžete nainstalovat jakékoli aplikace nebo přehrávat videa a prohlížet fotky bez potřeby stahovat soubory na externí disk.

Honor 9A

HONOR 9X PRO: Super výkonný smartphone nejen pro gamery

HONOR 9X je poháněný super výkonným 7nm čipsetem Kirin 810 s domácí architekturou Da Vinci. Čipset je složený ze 2 výkonných A76 jader a 6 úsporných A55 jader. HONOR 9X PRO posouvá hraní her na další úroveň. V kombinaci s technologií GPU Turbo 3.0 pomáhá zvládat i náročnější hry a zaručit perfektní plynulý herní zážitek pro 23 populárních mobilních her včetně PUBG Mobile, Arena of Valor a NBA 2K19. Zabudovaný unikátní Liquid Cooling systém rychle a efektivně odvádí teplo, aby udržel vysoký výkon po celou dobu hraní.

Honor 9X Pro

Zachyťte detaily s 48Mpx hlavním fotoaparátem Honor 9X Pro

HONOR 9X PRO je perfektním parťákem i pro ty, kteří kromě herního výkonu ocení kvalitní fotoaparát. Má ve výbavě 48Mpx trojitý fotoaparát, který vám díky cloně f/1.8 a ½ palcovému senzoru pro zvýšení rozlišení a kvality obrazu pomůže zachytit každý detail. Díky tomu budou vaše snímky ostré, i když je přiblížíte. Širokoúhlý fotoaparát zase umožní rozšířit perspektivu snímku a díky 2Mpx pomocné hloubkové kameře vytvoříte vícerozměrné fotografie. Přední selfie kamera je stejně jako u předchozí modelu X série vyskakovací na horní hraně telefonu, neruší tak širokoúhlý HONOR FullView displej.

Jak rychle stáhnout oblíbené aplikace do nového telefonu?

HONOR 9X PRO a 9A využívá uživatelské rozhraní EMUI a Huawei Mobile Services. Obsah a podoba AppGallery se neustále vyvíjí. Některé aplikace Google nejsou na telefonech předinstalovány. Nejrychlejší cesta, jak získat oblíbené aplikace do nového telefonu, je zkopírovat si profil ze starého telefonu. Využít můžete třeba aplikaci Phone Clone.

Dalším způsobem je aplikační obchod přímo ve vašem novém telefonu. U HONOR 9X PRO a 9A je to unikátní AppGallery, která se každý týden rozšiřuje o nové oblíbené globální i lokální aplikace. Pokud byste nějakou aplikaci v AppGallery nenašli, zkuste velmi oblíbený vyhledavač aplikací More Apps (dostupný také jako mobilní aplikace). Navíc u nových mobilních telefonů HONOR nebo Huawei je ve výbavě také aplikace Petal Search, oficiální Huawei aplikace pro vyhledávání aplikací.

Pokud potřebujete rychlou radu nebo hledáte vychytávky pro nový HONOR telefon, výrobce odkazuje na zákaznickou linku 800 050 463, kam se dovoláte každý pracovní den od 08:00 do 18:00 nebo na fanouškovské diskuzní fórum HONOR Klub. HONOR Klub je také dostupný jako mobilní aplikace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.