I když se trh s tablety v posledních letech jen a jen propadá, tak přerostlé telefony stále ještě nestačily kanibalizovat vše. Velké tablety mohou stále nabídnout výrazně větší displeje a také často i velmi lákavou cenu. Hodí se tak například pro potřeby navigace, kde je velký displej jednoznačnou výhodou. A momentálně jsou modely s GPS a LTE připojením i velmi dostupné, což jen dokládá dnešní akce bleskových prodejů na Teclast P20HD z e-shopu Gearbest.

Teclast P20HD je slušně vybavený tablet s dobrým kovovým zpracováním těla, které rozhodně neurazí. Úhlopříčka IPS displeje je 10.1-palce a k dispozici je FullHD rozlišení 1920 x 1200 pixelů s poměrem stran 16:10. Solidní výkon pak zajistí procesor Spreadtrum SC9863A spolu se 4 GB RAM a 64 GB úložného prostoru. Dostanete také GPS+BDS čip, 5 Mpx + 2 Mpx fotoaparáty, slot na microSD kartu, USB Type-C port nebo SIM slot s podporou našich LTE frekvencí. Baterie má kapacitu 6000 mAh a nezapomnělo se ani na dual-band Wi-Fi ac nebo Blutooth 5.0. A vše navíc běží na moderním systému Androidu 10.

A šetřílky rozhodně potěší i cena, protože v bleskových prodejích na Gearbestu je Teclast P20HD k mání jen za 129.99 dolarů. To je vzhledem k výbavě více než dobrá cena a mohla by tak zlákat nejednoho tabletového nadšence. Nebo třeba zákazníka hledajícího levný a kvalitní tablet pro navigaci. Tak se na něj mrkněte a uvidíte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.