Krátce před oznámením vlajkového herního smartphonu ASUS ROG Phone, se objevily uniklé informace o připravovaném vydání dalšího zcela nového produktu a odhalily i první podrobnosti o zařízení. Nyní tak máme k dispozici specifikace modelu Asus ZenFone 7 a také jeho očekávané datum prezentace.

Specifikace Asus Zenfone 7 A 7 Pro

Podle čínského webu TNNToday bude ASUS ZenFone 7 představen ve dvou verzích. Základní model a Pro model, který bude disponovat pokročilejším hardwarem. Stejně jako jeho předchůdce bude zařízení vybaveno displejem s tenkými rámečky bez výřezů a děr a trojitou hlavní kamerou vybavenou sklopným mechanismem, který bude sloužit i jako selfie modul.

specifikace Asus ZenFone 7

Podle tohoto úniku bude mít smartphone AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů a nejnovější procesor Snapdragon 865. Ten dále doplní až 16 GB paměti RAM v nejvyšším modelu. Zařízení s kódovým označením ASUS ZF se objevilo v databázi Geekbench, kde získalo 973 bodů, respektive 3346 bodů v jednojádrových a vícejádrových testech.

Podle dostupných informací dorazí ASUS ZenFone 7 a ZenFone 7 Pro dorazí v černé a bílé barvě a jeho prezentace se uskuteční příští týden. Konkrétně 22. července. Cena by pak měla být nižší než cena vlajkové lodi ROG Phone III.

Asus Rog Phone III se objevil v „hands-on“ videu

Již dříve jsme měli možnost vidět některé obrázky, které nám poskytly náš pohled na nadcházející herní telefon Asus ROG Phone III. Nedávno se ale objevilo video, které odhaluje smartphone v celé své kráse. Opět tak můžeme spatřit nastavení trojité kamery s vodorovným zarovnáním.

Ve videu je však něco docela důležitého – logo Tencent Games. Pokud si vzpomenete, Asus se loni v loňském roce spojil s čínským herním gigantem na spuštění Tencent verze ROG Phone II. Jednalo se o  levnější model než byla původní verze, byl však k dispozici pouze v Číně. Kromě toho, že byl levnější, uživatelé museli akceptovat velké množství aplikací od Tencentu. Nyní se zdá, že se společnost chystá na spuštění další verze svého herního telefonu se značkou Tencent. Může také použít stejnou strategii jako Tencent ROG Phone II.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.