Před několika lety jsme nemysleli, že se dočkáme dne, kdy se 4 000 mAh baterie a dokonce 5 000 mAh baterie stanou standardem pro chytré telefony. Nyní je kapacita baterie méně než 4 000 mAh poněkud zklamáním, i když současné chipsety jsou mnohem úspornější, než před několika lety. Aby uspokojili poptávku po větších bateriích, společnosti začínají experimentovat s masivními bateriemi s kapacitou 6 000 mAh. Podle posledních zpráv se Realme brzy připojí do peletonu smartphonů se 6 000 mAh baterií.

Čínská společnost se totiž zřejmě připravuje brzy uvést na trh telefon s monstrózní baterií 6 000 mAh. Palson Yi, který je marketingovým ředitelem značky, prozradil tyto informace prostřednictvím svého účtu na Instagramu. Nové zařízení bude telefonem s největší kapacitou baterie v portfoliu společnosti Realme. O tomto telefonu bohužel stále není mnoho informací. Doufáme, že tento telefon neoslní jen baterií, ale doplní ji i zajímavé zbylé specifikace. Koneckonců, co by dávalo za smysl mít tak velkou kapacitu baterie, pokud by smartphone byl ochuzen o výkon?

Před několika týdny byl chytrý telefon Realme nesoucí číslo produktu BLP793 spatřen v databázi TUV Rheinland s kapacitou baterie 6000 mAh. Certifikační dokumenty jako obvykle neukázaly žádné další podrobnosti. Doufejme tedy, že v nadcházejících týdnech poskytne společnost více informací.

Tato masivní baterie by se perfektně hodila do herního smartphonu. Vzhledem k tomu, že nový smartphone bude spuštěn nejprve v Indonésii, pravděpodobně se ale dočkáme telefonu střední třídy. Realme totiž obvykle startuje své vlajkové lodě nejprve v Číně. Navíc příspěvek marketingového ředitele naznačuje, že tato kapacita baterie přijde i pro existující řadu smartphonů.

realme

Možná již tedy přišel čas na sérii Realme 7? Zvýšená kapacita baterie této řady by byla perfektním způsobem, jak posílit tuto sestavu chytrých telefonů oproti konkurenci.

Co myslíte? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.