Kategorie malých a skladných „kapesních“ dronů je v poslední době velmi populární, protože i jejich výbava začíná pomalu dohánět velké sourozence. A ne každému se přece jen chce tahat s batohem na svého létajícího oblíbence. Přesně taková je i miniaturní skládací dron S66, který má ve složeném stavu rozměry jen 8 x 6.5 x 3 cm. To jsou opravdu titěrné rozměry a není tak problém jen mít s sebou skoro všude. A v akci na e-shopu Tomtop ho teď koupíte i za velmi příznivou cenu.

Výbava tohoto malého létavce je také poměrně na úrovni, protože se může pochlubit třeba 4K kamerou nebo spodní HD kamerkou pro funkci a navigaci Optical Flow. Navzdory malému tělu má S66 i velmi slušnou 650 mAh kapacitu baterie, která by měla zaručovat zhruba 13 minut letu na jedno nabití. K dispozici je i 6-osý gyroskop, automatické udržování hladiny letu, start a přistání pomocí jednoho tlačítka, podpora ovládání gesty nebo pokročilá aplikace k plánování trasy letu.

Za své peníze toho navíc dostanete pořádnou porci i s extra příslušenstvím. Kromě dálkového ovládání získáte také náhradní vrtule a jejich ochrany nebo dokonce i přenosné pouzdro na složený dron. V bleskových prodejích na Tomtop ho pak z čínského skladu seženete jen za 31.19 dolarů, což je velmi lákavá cena. Na výběr je i více verzí balení s extra bateriemi, ale to už je vše jen na vás a vašich požadavcích.