Velmi levných chytrých hodinek je na čínských obchodech k dispozici opravdu přehršel, ale kromě nízké ceny se také často mohou chlubit i lehce výběhovou hardwarovou výbavou. To ale není nutně u veškeré dostupné čínské produkce a k mání jsou i výjimky potvrzující pravidlo. K takovým patří i chytré hodinky G28, které nabízí velmi slušné parametry za dobrou cenu. Navíc jsou teď k dostání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago a zaplatíte tak za ně ještě méně, než je obvyklé.

Chytré hodinky G28 se totiž nespokojí třeba se starší verzí Bluetooth připojení a  BT 5.0 znamená nejen kvalitnější spojení, ale hlavně úsporu baterie. Dále pak mají například „plnotučnou“ odolnou certifikaci IP68, takže se nebojí ani vody se vším všudy. Nabídnout mohou 1.28-palcový dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, kulatý ciferník s tělem ze zinkové slitiny nebo silikonový řemínek. A k dispozici je i senzor srdečního tepu, podpora notifikací nebo sledování sportovních režimů. Vestavěná 180 mAh kapacita baterie pak údajně vydrží 8-10 dní normálního používání.

Na výběr pak máte ze tří barevných variant těchto hodinek – černé, modré a spíše dámské růžové. Všechny jsou ale v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Cafago, které srazily cenu jen na 21.99 euro. Navíc je zdarma možnost bezcelní dopravy, takže se nemusíte bát ani případného zdržení a doplatků na celnici. Hodinky vypadají velmi solidně a za ty peníze…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.