Čínští Xiaomi byli na globálním trhu poměrně málo akční už celkem dlouho, takže už jednoznačně nastal čas na nějakou velkou představovací akci. A ta byla právě dnes potvrzena na oficiálním Twitteru Xiaomi, takže se 15. července určitě máme na co těšit. Celá akce bude vysílána na Facebook, Twitter a Youtube, takže mají nedočkavci šanci být přímo u zdroje od 14:00 našeho času. A podle všeho bude pro globální světové trhy představena hned celá řada zajímavých produktů.

Indicie k nim se skrývají přímo v pozvánce, protože obrázek roku 2020 je vyveden v poměrně jednoznačných piktogramech. První číslice skrývá pneumatiku nebo řidítka, takže lze s velkou pravděpodobností usuzovat na představení nové elektro-koloběžky, možná Mi Electric Scooter Pro nebo MIJIA Electric scooter 1S. Druhá číslice by pak měla odkazovat na globální uvedení chytrého náramku Mi Band 5 a my se už nemůžeme dočkat.

Třetí číslice má ve „dvojce“ viditelné čtyři senzory fotoaparátu, případně čtečku otisků prstů. Takže půjde o některý z novinkových telefonů Xiaomi / Redmi a odborníci tipují jako hlavního kandidáta nedávno v Číně představené Redmi 9. Poslední nápovědou je pak monitor a tam se nabízí herní Mi Surface Display se 34″ úhlopříčkou a WQHD rozlišením. Ten by se nám také určitě zamlouval.

Samozřejmě je klidně možné, že toho bude na této představovačce k vidění daleko více než je nám slibováno v pozvánce. Dá se například čekat miniaturní Mi TV Stick, který k proměně vaší televize ve velice chytrou potřebuje jen HDMI port. A dokonce bude mít i vlastní dálkové ovládání nebo velmi solidní parametry. Tak se necháme překvapit a Xiaomi určitě 15. července s novými produkty nezklame.