Společnost Samsung bude mít v příštích týdnech poměrně nabitý program. Mají totiž před sebou představovačky hodinek Galaxy Watch 3, řady Galaxy Note 20, několika tabletů a nesmíme zapomenout ani na skládací telefony. Navíc to vypadá, že připravují i další nositelnost. Ta se objevila v databázi FCC a zdá se, že jde o chytrý náramek, který by mohl nahradit původní verzi Galaxy Fit.

Pravda je však ta, že v databázi FCC se objevil pouze jen jakýsi náčrt Samsung zařízení s kódovým označením SM-R220. Z nákresu lze dedukovat, že by mohlo jít o modul chytrého náramku. Na spodní straně modulu je senzor pro monitorování tepové frekvence a dva nabíjecí konektory. Mělo by tedy jít o fitness nositelnost. Z výpisu se nelze dozvědět kdy a zda bude tato nositelnost představena. Ale vzhledem k certifikaci, která je nutná pro uvedení na trh, by to mohlo být už celkem brzy.

Společnost Samsung má už na 5. srpna/augusta naplánovánu jednu z řady prezentačních akcí. Tipaři proto odhadují, že by na ní mohl být tento náramek představen. Společnost by mu dělaly telefony řady Galaxy Note 20. Ovšem jde jen o spekulaci. Výrobce zatím nepotvrdil, že novou nositelnost chystá a nejsou tedy logicky známy ani parametry náramku. Snad jen na stránkách SamMobile najdeme odkaz na to, že nositelnost by měla být nabízena ve dvou barevných variantách, a to černé a červené. Pokud bychom tedy věřili tomu, že je nová nositelnost v přípravách, můžeme očekávat, že o ní v příštích dnech jistě uslyšíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.