Fanoušci značky OnePlus jsou momentálně jako na trní, protože už 21. července bude představen OnePlus Nord. A protože půjde o první midrange model značky za velmi dlouhou dobu, tak jsou očekávání značně vysoká. Tvůrci nám veškeré oficiální informace velmi pečlivě dávkují a tak stále ještě nemáme veškeré specifikace kompletně sesumírované. Ale dnes se alespoň na Twitteru známého „únikáře“ Evana Blasse objevily rendery, které definitivně potvrzují design a některé další prvky.

Je tak jasné, že zadní fotoaparát bude mít opravdu hned čtveřice senzorů, které budou seskupeny ve svislé linii v pravém zadním rohu. Takže dle očekávání podobně jako modely od Realme nebo OPPO. Sestava senzorů už také poměrně vykrystalizovala, takže by mělo jít o 48 Mpx hlavní (asi Sony IMX586), 8 Mpx ultra-wide, 5 Mpx makro a 2 Mpx senzor pro hloubku pole. Ten pak doplní ještě duální 32 Mpx + 8 Mpx selfie kamerky skryté v oválném „průstřelu“ displeje.

A protože máme potvrzen AMOLED displeje a nikde není k vidění čtečka otisků prstů, tak je na 99 % jasná její integrace přímo do displeje. Z renderů také můžeme vyčíst absenci 3.5 mm audio jacku, ale s tím už asi nepočítal u OnePlus modelů nikdo. Jinak samozřejmě bude OnePlus Nord mít procesor Snapdragon 765, 6 GB / 8 GB RAM a 128 GB / 256 GB vnitřní paměti. Zveřejněny byly i obrázky některých poměrně divokých krytů telefonu z produkce některých známých Youtuberů, jako je třeba JerryRigEverything. Tak teď už jen držet palce slušné ceně tohoto kousku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.