Fanoušci značky OnePlus jsou momentálně jako na trní, protože už 21. července bude představen OnePlus Nord. A protože půjde o první midrange model značky za velmi dlouhou dobu, tak jsou očekávání značně vysoká. Tvůrci nám veškeré oficiální informace velmi pečlivě dávkují a tak stále ještě nemáme veškeré specifikace kompletně sesumírované. Ale dnes se alespoň na Twitteru známého „únikáře“ Evana Blasse objevily rendery, které definitivně potvrzují design a některé další prvky.

Je tak jasné, že zadní fotoaparát bude mít opravdu hned čtveřice senzorů, které budou seskupeny ve svislé linii v pravém zadním rohu. Takže dle očekávání podobně jako modely od Realme nebo OPPO. Sestava senzorů už také poměrně vykrystalizovala, takže by mělo jít o 48 Mpx hlavní (asi Sony IMX586), 8 Mpx ultra-wide, 5 Mpx makro a 2 Mpx senzor pro hloubku pole. Ten pak doplní ještě duální 32 Mpx + 8 Mpx selfie kamerky skryté v oválném „průstřelu“ displeje.

A protože máme potvrzen AMOLED displeje a nikde není k vidění čtečka otisků prstů, tak je na 99 % jasná její integrace přímo do displeje. Z renderů také můžeme vyčíst absenci 3.5 mm audio jacku, ale s tím už asi nepočítal u OnePlus modelů nikdo. Jinak samozřejmě bude OnePlus Nord mít procesor Snapdragon 765, 6 GB / 8 GB RAM a 128 GB / 256 GB vnitřní paměti. Zveřejněny byly i obrázky některých poměrně divokých krytů telefonu z produkce některých známých Youtuberů, jako je třeba JerryRigEverything. Tak teď už jen držet palce slušné ceně tohoto kousku.