Letos v květnu/máji se na evropském trhu začala prodávat bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds. Někdo by mohl namítnou, že jsou celkem drahá, ale na druhou stranu mají poměrně slušné parametry. Nyní se v Evropě dostávají do prodeje sluchátka nová s obchodním názvem Honor Choice Earbuds.

Opět jde o skutečně bezdrátová sluchátka z produktové řady Choice, která byla uvedena loni společně s telefonem Honor 9A. Jde v podstatě o cenově dostupnou alternativu sluchátek Honor Magic. Na evropském trhu by se měla Honor Choice sluchátka prodávat za 34,99 euro (933 Kč), cena se v jednotlivých evropských zemích může lišit. Do prodeje by se sluchátka Honor Choice Earbuds měla dostat ve Francii, Španělsku, Německu a nebo v Itálii.

Sluchátka jsou vybavena 7mm ovladači, které by měly zajistit hluboké basy a čistou reprodukci zvuku. Impedance sluchátek je 16 Ω a duální mikrofony využívají technologii digitálního zpracování signálu s redukcí okolního šumu. Ovšem aktivní potlačení hluku, které najdeme u Honor Magic sluchátek, zde chybí. Honor Choice podporují Bluetooth 5.0 s nízkou latencí 130 milisekund.

Výrobce přidal i certifikaci IP54, zaručena by tedy měla být určitá odolnost proti stříkající vodě, dešti, prachu a také potu. Baterie jednotlivých sluchátek má kapacitu 55 mAh a měla by vydržet až 6 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny hovoru. Nabíjecí box je osazen 500 mAh baterií s výdrží až 24 hodin. Design je jednoduchý stejně jako dotykové ovládání a podpora hlasového asistenta.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.