Značku Huami Amazfit známe hlavně jako výrobce skvělých chytrých hodinek pro Xiaomi, ale firma se neomezuje pouze na ně. Pro jejich poslední počin si vybrali crowdfundingovou platformu Indiegogo k pomoci s financováním a nutno dodat, že zájem asi předčil očekávání. Prozatím se během několika dní vybralo přes 400 tisíc dolarů, což je více 2000 % požadované částky. A na co, že se to vlastně vybírá ? Novinka je poměrně specializovaná, protože sluchátka na spaní ZenBuds asi nebudou pro každého.

I když velký zájem by tomu možná nasvědčoval. Problémy se spánkem má čím dál tím větší část populace a jeho nedostatek má na svědomí navazující zdravotní nebo psychické problémy. A právě v této oblasti mají pomoci sluchátka ZenBuds, která úspěšně nahradí prášky, meditaci nebo počítání oveček. Sluchátka jsou extrémně lehká s váhou jen 1.78 g a unikátní tvar nebo pohodlný silikonový materiál zajistí bezproblémové využití. Navíc máte na výběr hned čtyři velikosti koncovek, protože na noc přece jen potřebujete opravdu extrémní pohodlí.

Sluchátka ZenBuds pak úspěšně odfiltrují veškeré okolní zvuky, takže nebudete rušeni chrápáním partnera, nebo štěkotem otravného sousedovic psa. K dispozici navíc mají velmi širokou zvukovou knihovnu uklidňujících zvuků a automaticky se vypnou při detekci vašeho upadnutí do spánku. Na jedno nabití vydrží až 12 hodin a ještě budou monitorovat vaše spánkové cykly nebo vás citlivě probudí ranním budíkem. A hodit se budou i funkce pro soustředění během pracovního dne. Prostě a jednoduše zajímavý kousek s „early bird“ cenou 69 dolarů, na který se určitě na Indiegogo mrkněte.