Léto už je tu s námi a kromě prvních tropických bouřek a vlny veder nás snad čeká i něco pozitivního. Čínské e-shopy samozřejmě jedou v zajetých kolejích nezávisle na ročním období a tak nabízí slevové akce v podstatě nepřetržitě. A pokud zůstaneme kvůli přetrvávajícím problémům s cestováním zavření doma, tak se bude kreativnějším jedincům určitě líbit třeba 3D tiskárna Creality Ender 3 z německého skladu e-shopu Tomtop. Nebo pokud ta dovolená u moře nakonec dopadne, tak se šiknou super levné chytré hodinky GM20.

3D tiskárna Creality Ender-3, která je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka), totiž nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Jako například velké rozměry 220 x 220 x 250 mm tiskové plochy, novou hlavici MK-10, lineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje, navázání tisku při přerušení nebo široká podpora 1.75 mm tiskových strun (filamentů) z materiálu jako PLA, ABS nebo TPU. V bleskových prodejích z německého skladu Tomtop je k mání jen za 171.26 dolarů a v balení navíc dostanete i 5 metrů tiskové struny do začátku.

A pokud si chcete pořídit super levné chytré hodinky za vskutku směšnou cenu, tak se přímo nabízí model GM20. Ty nabídnout třeba barevný displej s obdélníkovým designem se zaoblenými rohy. Řemínek je vyroben ze silikonu. Funkce jsou zaměřené hlavně na sportovní vyžití, takže hodinky měří třeba srdeční tep, kroky, spálené kalorie a spoustu dalšího. Podporovány jsou samozřejmě i různé notifikace. Baterie s kapacitou 90 mAh by podle specifikačního listu měla vydržet zhruba týden používání a dva týdny v pohotovostním režimu. Potěší i odolná certifikace IP67. Na výběr pak máte ze tří barev a cena je pouhých 11.69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.