První vlna letních veder už pomalu udeřila a v příštích týdnech si určitě ještě vysokých teplot užijeme. A protože většina českých domácností není vybavená klimatizací, tak bude pro mnohé vedro opravdu problém. Naštěstí dnes není složité ani příliš drahé si pořídit solidní ventilátor a protože chceme jít s dobou, tak se budou hodit i nějaké ty základní chytré funkce. Takže co si takhle pořídit nový model ventilátoru Xiaomi MIJIA SMARTMI ve verzi pro rok 2020 ? Navíc v akci z polského skladu e-shopu Gearbest.

Stojací ventilátor Xiaomi MIJIA SMARTMI je vyveden v bílé barvě a jde o modulární kousek, který je velmi jednoduché rozebrat. Máte tak možnost si vybrat mezi výškou 1000 mm a 642 mm, což jednoduše nastavíte pomocí šroubu. Ventilátor má tři režimy provozu a maximální hluk by neměl přesáhnout 38 dB. K dispozici je i noční tichý režim, ve kterém sedm lopatek větráku nebude narušovat váš spánek. Chytré funkce můžete spravovat pomocí aplikace MIJIA, kde si nastavíte klidně i dobu zapnutí / vypnutí a jiné. Celý kousek pak váží jen 3.4 kg.

A protože je k dostání i z polského skladu e-shopu Gearbest, tak si při jeho koupi nemusíte lámat hlavu s dalšími celními nebo daňovými doplatky. Zaplatíte tak pouze 79.99 dolarů v bleskových prodejích a ani doprava by neměla trvat nijak extra dlouho. Takže co myslíte, vybavíte se i na horké letní měsíce s pomocí Xiaomi ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.