Za poslední měsíce jsme si už zvykli na super levné chytré hodinky a náramky čínské provenience. I ty ale mohou překvapivě často nabídnout poměrně solidní parametry i výkon. Samozřejmě nesmíte očekávat zrovna hodinky s vodotryskem, ovšem pro seznámení s celým konceptem chytrých nositelností se prostě hodí. Dnes pro vás máme opravdu levné chytré hodinky GM20 z nabídky e-shopu Cafago. V přepočtu přijdou na necelých 300 korun.

Chytré hodinky GM20 mají barevný displej s obdélníkovým designem se zaoblenými rohy. Řemínek je vyroben ze silikonu. Funkce jsou zaměřené hlavně na sportovní vyžití, takže hodinky měří třeba srdeční tep, kroky, spálené kalorie a spoustu dalšího. Podporovány jsou samozřejmě i různé notifikace. Baterie s kapacitou 90 mAh by podle specifikačního listu měla vydržet zhruba týden používání a dva týdny v pohotovostním režimu.

Hodinky podporují Bluetooth 4.0, dosah připojení je 5 až 10 metrů. Výrobce přidal i certifikaci IP67, takže jakási odolnost vůči stříkající vodě tu je. Hodinky také podporují ovládání přehrávání hudby, nastavení budíku, informace o počasí a nebo i upozornění na dlouhé sezení. Je zde zaručena kompatibilita s systémem Android 5 a vyšším a také s iOS 9 a vyšším. Nabízeny jsou ve třech barevných variantách s černým tělem a řemínkem, stříbrným tělem a černým řemínkem a stříbrným tělem a bílým řemínkem. Na e-shopu Cafago je můžete nyní koupit v bleskovém prodeji za cenu 10,85 euro.