Společnost OnePlus chystá změny. Jednou z nich je návrat k výrobě kvalitních telefonů s přijatelnou cenou. Jde tedy o jakýsi comeback původní strategie „zabijáků vlajkových lodí“. První vlaštovkou v tomto směru by po letech měl být chystaný model OnePlus Nord, který by měl mít velmi slušnou výbavu a cenu kolem 330 dolarů. Dalším krokem je i rozšiřování portfolia o další produkty, jako jsou chytré televize a různé nositelnosti. Kromě toho se prý chystají i první TWS sluchátka OnePlus Buds. Alespoň o tom informuje tipař Max J. na svém twitterovém účtu.

Samozřejmě detaily o parametrech TWS sluchátek OnePlus Buds známy nejsou. Musíme si proto vystačit jen se snímkem, který tipař zveřejnil. Sluchátka i nabíjecí box budou vyvedeny v černé barvě s drobnými červenými akcenty. Podle snímku by design sluchátek měl být spíš close-fit, tedy uzavřený. Sluchátka by tak měla pevně sedět ve zvukovodu a díky tomu poskytovat lepší zvukové podání. Ale jde skutečně jen o dohady, které vycházejí ze snímku.

Výrobce totiž nevydal zatím žádné informace o chystaných OnePlus Buds. Přesto tipaři odhadují, že box bude možno nabíjet přes USB-C a sluchátka dostanou podporu hlasového asistenta a integraci do nadstavby OxygenOS 10. A vzhledem k tomu, že výrobce připravuje akci na 2. července/júla, kdy by měly být představeny cenově dostupné televize, není vyloučeno, že dojde i na uvedení telefonu OnePlus Nord a také těchto sluchátek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.