Mezi chytrými hodinkami je na trhu opravdu pořádný výběr, k čemuž samozřejmě velkou měrou přispívají čínské značky. A i mezi poměrně velmi levnými a dostupnými modely se najdou velmi zajímavé kousky s rozumnými parametry. Pokud se navíc některý z těchto kousků objeví v nějaké masivní slevě, tak si vyslouží ještě vyšší úroveň pozornosti. To je přesně dnešní případ, protože zajímavé KOSPET Magic 2 jsou na e-shopu Gearbestu přesně za polovinu své oficiální ceny.

KOSPET Magic 2 nabízí kovové tělo a kulatý ciferník s 1,3-palcovým displejem, minimálními rámečky a rozlišením 360 x 360 pixelů. Ten pak kryje 2.5D zakřivené odolné sklo od BOE, takže hodinky něco vydrží. Řemínek je silikonový a v balení dostanete i jeden navíc, ať už červený nebo zelený. Hodinky podporují sledování až 30 sportovních režimů a samozřejmě také obvyklé zdravotní senzory. Potěší také odolná certifikace IP67. Vestavěná baterie s kapacitou 200 mAh by měla teoreticky vydržet minimálně týden normálního provozu, takže nebudete nabíjet příliš často.

Na e-shopu Gearbest je pak momentálně v běhu slevová akce, ve které můžete tyto chytré hodinky získat jen s 50 % slevou, tedy jen za 24.99 dolarů. Vše platí pro prvních 1000 objednávek, ale zatím by zásoby ještě měly být. Navíc budou každý den až do 5. července dvoje hodinky jen za 0.99 dolaru přesně v 8:00 UTC. Tak jak se vám líbí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.