Protože nám kvůli koronaviru odložili povinné registrace dronů, tak si můžete ještě pár měsíců užívat bezstarostné létací orgie. A pokud na ně ještě nejste dostatečně vybaveni, tak se vám možná bude hodit dnešní akční nabídka z e-shopu Cafago. V ní je totiž poměrně zajímavý malý a skladný dron KK6, ať už ve verzi se 4K kamerou nebo čistě bezkamerový model pro potěchu z letu. Obě verze jsou k mání v bleskových prodejích za slušné ceny, takže se může jednat o interesantní koupi.

Dron KK6 určitě patří s rozměry 23.5 x 23.5 x 6.7 cm a váhou 143 g k těm menším, ale i tak je možné ho ještě složit do výrazně kompaktnějších rozměrů. Maximální rychlost letu je pak 10 km/h a nejde o žádného dálkového letce, protože dosah dálkového ovládání je zhruba 120 metrů. Pokud zvolíte verzi se 4K kamerkou, tak určitě pořídíte i pěkné záběry, protože modulární 2000 mAh baterie by měla vydržet až na 20 minut letu. A k dispozici máte i pokročilé funkce jako je start / přistání pomocí jednoho tlačítka, automatické udržování výšky, headless režim a spousta dalšího.

Balení je navíc poměrně bohaté a kromě doplňků a brašny na nošení obsahuje i velmi solidní dálkové ovládání s uchycením na telefon. Jde tak o skutečně komplexní nabídku se vším všudy. V bleskových prodejích je pak verze se 4K kamerkou k dostání jen za 39.89 euro, případně pak bezkamerová varianta jen za 30.59 euro. Tak se na ně mrkněte a třeba vás zaujmou.