Představení chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 3 by mělo proběhnout na začátku srpna/augusta. Proto informace o nich nabývají na intenzitě. Nedávno jsme měli možnost vidět první reálné fotky a s nimi i pár zvěstí o parametrech. Dnes přidáme do naší skládačky další promo rendery, na kterých omrkneme hodinky v celé jejich kráse. Rendery zveřejnil spolehlivý tipař Evan Blass, takže se jim dá skutečně věřit. Následně je sdílely i stránky SamMobile.

Na renderech by měla být verze Samsung Galaxy Watch 3 s kódovým označením SM-R840. Jde o 45 mm variantu s pouzdrem z nerezové oceli s certifikací vojenského standardu MIL-STD-810G. Kruhový 1,4 palcový displej bude chráněn sklem Gorilla Glass DX. 22 mm řemínek je vyroben z umělé kůže a je ukončen kovovou sponou. Podle očekávání jsou hodinky vybaveny otočnou lunetou, která je na snímcích zřetelně vidět. Na pravé hraně těla jsou dvě korunky a na spodní straně pak senzor tepové frekvence.

K dalším parametrům, o kterých se tipaři zmiňují patří podpora GPS nebo odolnost proti vodě 5ATM. Údajně by měly být přidány i nové typy ciferníků, které budou zobrazovat jak analogový, tak digitální čas, stav nabití baterie, počasí a počet kroků. V rámci pamětí bychom zde měli najít 1 GB RAM a 8 GB interního úložiště. Hodinky by měly běžet na systému Tizen OS 5.5. Baterie by měla mít v případě 45 mm verze kapacitu 340 mAh. Mezi funkcemi by nemělo chybět EKG, monitoring spánku, NFC, Bluetooth 5.0 a podpora Wi-Fi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.