Novinkový midrange model od OnePlus už máme oficiálně potvrzený a dokonce je definitivní i jeho jméno OnePlus Nord. A nemine den, abychom se nedočkali ve spojitosti s tímto telefonem nějakého zásadního odhalení. Včera to bylo potvrzení právě oficiálního názvu a dnes se dostalo na parametry selfie kamerky. Původně se předpokládala jednoduchá single selfie kamerku ve stylu OnePlus 8, ale dobře informovaný zákulisní zdroj údajně hovoří o duálním senzoru. Zajímavé.

Konkrétně by se mělo jednat o hlavní 32 Mpx senzor, který by pak doplnil 8 Mpx ultra-wide kousek. Oba senzory by pak měly být umístěny v oválném „průstřelu“ displeje v levém horním rohu. Na první pohled by tak vše mohlo připomínat třeba design Honor V30 Pro. Pokud by se tyto specifikace potvrdily, tak by OnePlus Nord měl lepší selfie vybavení než oba vlajkové modely značky. Což na první pohled vypadá nelogicky, ale v zásadě to není nemožné. Třeba takové spřátelené OPPO má také modely střední třídy s papírově velmi pokročilými selfie kamerkami.

Honor V30 Pro

Jinak se na dalších údajných parametrech telefonu nic nemění, takže vše při starém. Můžeme tak pravděpodobně čekat 6,55-palcový AMOLED displej s 90 Hz obnovovací frekvencí, procesor Snapdragon 765G, 6 GB RAM, čtyři senzory zadního fotoaparátu s hlavním 64 Mpx kouskem nebo 4300 mAh kapacitu baterie se 30W nabíjením. A šušká se o tom, že samotný Carl Pei se měl vyjádřit ohledně plánované základní ceny 299 dolarů. Tak snad se 10. července dočkáme nejen samotného oznámení telefonu, ale i podobné ceny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.