Kvalitních sluchátek není nikdy dost a v tomto oboru asi není nutné značku Sennheiser příliš představovat. Jejich produkty se dají najít za velmi slušné ceny i v nabídce čínských e-shopů a my pro vás dnes máme jednu takovou nabídku z e-shopu Cafago, navíc ještě vylepšenou o slevový kupón. Konkrétně se jedná o sluchátka Sennheiser CX2.00i.

Tato sluchátka jsou optimalizována pro zařízení s operačním systémem iOS. Sennheiser CX2.00i jsou vybavena ovladačem se třemi tlačítky, která umožňují přijímat nebo odmítnout hovory, nastavit hlasitost a ovládat poslech hudby. Jejich lehká konstrukce, koncovky různých velikosti a samotný tvar sluchátek bude jistě vyhovovat každému a dobře se hodí i pro poslech hudby při sportovních aktivitách. Navíc jejich design spolehlivě vyruší okolní ruchy.

Kabel sluchátek má délku 1,2 metru a k telefonu či jinému přehrávači hudby jej snadno připojíte pomocí 3,5 mm audio jacku. Hmotnost sluchátek je 15 gramů, impedance je 28 Ω a frekvenční rozsah je 17 Hz-20 kHz. Sluchátka podle výrobce nabízejí bohatý a dynamický zvuk s výraznějšími basy, středy a výšky jsou jasné a čisté. Zkrátka a dobře najdete zde dobrý zvuk za dobrou cenu. Ta je na e-shopu Cafago nastavena na 20,81 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC0604 cena spadne na 19,29 euro. Nabídka za tuto cenu je však časově omezena.