Kvalitních sluchátek není nikdy dost a v tomto oboru asi není nutné značku Sennheiser příliš představovat. Jejich produkty se dají najít za velmi slušné ceny i v nabídce čínských e-shopů a my pro vás dnes máme jednu takovou nabídku z e-shopu Cafago, navíc ještě vylepšenou o slevový kupón. Konkrétně se jedná o sluchátka Sennheiser CX2.00i.

Tato sluchátka jsou optimalizována pro zařízení s operačním systémem iOS. Sennheiser CX2.00i jsou vybavena ovladačem se třemi tlačítky, která umožňují přijímat nebo odmítnout hovory, nastavit hlasitost a ovládat poslech hudby. Jejich lehká konstrukce, koncovky různých velikosti a samotný tvar sluchátek bude jistě vyhovovat každému a dobře se hodí i pro poslech hudby při sportovních aktivitách. Navíc jejich design spolehlivě vyruší okolní ruchy.

Kabel sluchátek má délku 1,2 metru a k telefonu či jinému přehrávači hudby jej snadno připojíte pomocí 3,5 mm audio jacku. Hmotnost sluchátek je 15 gramů, impedance je 28 Ω a frekvenční rozsah je 17 Hz-20 kHz. Sluchátka podle výrobce nabízejí bohatý a dynamický zvuk s výraznějšími basy, středy a výšky jsou jasné a čisté. Zkrátka a dobře najdete zde dobrý zvuk za dobrou cenu. Ta je na e-shopu Cafago nastavena na 20,81 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC0604 cena spadne na 19,29 euro. Nabídka za tuto cenu je však časově omezena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.