Nový odolný telefon čínské značky Ulefone už je na cestě a dočkáme se ho už 29. června. To totiž odstartuje crowdfundingová kampaň na Kickstarteru, kterou si čínská firma hodlá pomoci kvůli financování modelu. A nepůjde jen tak o nějaký ledajaký odolný telefon, protože tenhle kousek se bude moci pochlubit i termokamerou. Zaregistrovat se můžete k odběru novinek na jejich stránkách už dnes, aby vám náhodou něco zásadního neuteklo.

Ulefone Armor 9 se bude zamlouvat asi profesionálům a outdoorovým maniakům, kteří jeho funkce využijí opravdu naplno. Telefon totiž bude mít špičkový termo-vizuální modul FLIR® Lepton® s technologií FLIR® MSX® pro termovizi a snímání přesných teplot. A určitě tak najde využití například pro elektrické údržbáře, opraváře, inspektory potrubí, požárníky a záchranáře, správu národních parků nebo prostě zmíněné outdoorové nadšence.

Kromě termovize ale bude mít Armor 9 i solidní foto-výbava, kterou povede především hlavní 64 Mpx senzor Samsung GW1. Takže by i výkon za horších světelných podmínek měl být poměrně na úrovni. Kromě toho bude mít telefon třeba procesor Mediatek Helio P90, 8 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti nebo 6,3-palcový FullHD+ displej s kapkovitým vykousnutím. A nezapomnělo se třeba ani na NFC čip s podporou Google Pay nebo masivní 6600 mAh kapacitu baterie. Samozřejmě také veškeré odolné certifikace.

Tvůrci také nabízí možnost získat telefon zcela zdarma pro 5 testerů, kteří by jim pomohli se zpětnou vazbou. Zaregistrovat se může kdokoliv, takže proč nezkusit štěstí, pokud vás něco takového zajímá. Ulefone Armor 9 vypadá velmi zajímavě a stejně jako u minulých generací půjde určitě o skvělý odolný model.