Telefon Realme X3 by měl být dalším přístrojem řady X3 a je potvrzeno, že bude představen společně s modelem Realme X3 SuperZoom 25. června/júna v Indii. Tam totiž tato řada telefonů stále chybí. Přestože a nebo právě proto, že do představovačky zbývá už jen pár dnů se na model X3 podíváme znovu. Sice se už na síti objevily jeho hlavní parametry, ale dnes omrkneme i to, jak si přístroj vedl v testech Geekbench.

Ve výpisu Geekbench je Realme X3 zanesen s kódovým označením Realme RMX2085. Telefon prošel testy s velkou 12 GB kapacitou operační paměti. Byla tedy testována ta nejvyšší verze. Podle uniklých parametrů by totiž měl mít i varianty s 6 GB a 8 GB RAM. Přesný typ procesoru zde sice není uveden, ale opět můžeme z dříve uniklých parametrů tipovat na Snapdragon 855+, čemuž by odpovídaly i výsledky testů.

Skóre testovaného Realme X3 jsou následující. V Single-core testu získal telefon 2307 bodů a ve více jádrovém testu je to 8216 bodů. Půjde tedy o model vyšší střední třídy a vlajkovou lodí značky by pak mohl být model X3 Pro, o kterém se spekuluje, že bude osazen procesorem Snapdragon 865. A jak by na tom mohl být Realme X3 s dalšími parametry? Obecně by se dalo říct, že budou velmi podobné tomu, co známe u verze SuperZoom. Změna by mohla nastat jen u foto výbavy.

Můžeme tedy očekávat 6,6 palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením. Baterii s kapacitou 4200 mAh a podporou rychlého 30 W nabíjení a samozřejmě i operační systém Android 10. Zadní fotoaparát by měl mít čtyři snímače, ale jejich rozlišení bude nižší než u verze SuperZoom. Podobně na tom bude i přední duální kamera. Za 3 dny budeme mít vše naprosto přesně potvrzeno.