Společnost Oppo připravuje prezentační akci na 25. června/júna. Tato představovačka by měla proběhnout v Indii a podle všeho na ní budou představena bezdrátová sluchátka Oppo Enco W11. Vzhledem k tomu, že by mělo jít o jakousi nižší verzi sluchátek Enco W31, která byla nabízena zároveň s telefonem Oppo Ace2 Eva, měla by být i levnější.

A když už mluvíme o ceně, tak ta by se měla točit kolem 2999 indických rupií, což je zhruba 39 dolarů. Je to tedy podstatně méně než stojí sluchátka Enco W31, která přijdou přibližně na 55 dolarů. Sluchátka Oppo Enco W11 by měla být lehčí a jejich hmotnost by měla být pouhých 4,4 gramu. Výrobce také tvrdí, že mají mají výbornou ergonomickou konstrukci a padnou dobře do každého ucha.

Na stránkách e-shopu Flipkart je také avizováno, že sluchátka budou vybavena 8nm ovladači pro podporu audia ve formátu AAC a nabídnou i funkci pro potlačení okolního šumu. Dotykové ovládání by mělo být stejné jako u modelu W31. Bude tedy možno jedním dotykem ovládat přehrávání, měnit pořadí skladeb a nebo odmítnout či přijmout hovor. Neměla by chybět ani podpora hlasového asistenta a nastavení hlasitosti sluchátek. Oppo Enco W11 by měla podporovat také Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 metrů. Výdrž sluchátek by měla být až 5 hodin. Při použití nabíjecího boxu až 20 hodin. Dokonce by neměla chybět ani certifikace IP55.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.