Čínští Xiaomi rozhodně nejsou úzkoprofilovou firmou, protože „fušují“ do opravdu záviděníhodného množství kategorií. U nás jsou samozřejmě stále nejvíce známí svými telefony a chytrými nositelnostmi, ale na mnoha světových trzích už dominují i v dalších oblastech. Počítačových doplňků z jejich dílny už je také poměrně solidní množství a dnes se na jeden takový podíváme. Konkrétně se jedná o bezdrátový set Xiaomi MIIIW, který je navíc momentálně k dostání levněji v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Bezdrátový set Xiaomi MIIIW sestává z myši a klávesnice, přičemž je primárně označen jako kancelářský. Ale to jsou jen slova a rozhodně se neztratí ani při domácím použití. Myš je vybavena optickým senzorem s 1000 DPI a jedná se o poměrně velmi jednoduchý základní model bez nějakých extra vymožeností nebo tlačítek navíc. Klávesnice je pak plných rozměrů včetně numerického bloku a možností náklonu pro psaní 4°/ 8°. Je také vybavena přepínací tlačítkem mezi PC / Mac, takže se hodí pro obě platformy. Bezdrátové připojení setu je pak pomocí malého 2.4 GHz receiveru.

Na výběr máte z černé nebo bílé verze tohoto bezdrátového setu, takže při pořízení máte možnost vše doladit podle barevných designových potřeb. Xiaomi MIIIW je momentálně na e-shopu Tomtop k sehnání v bleskových prodejích jen za 26.99 dolarů a jde tak o poměrně lacinou záležitost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.