Tak nám to vypadá, že se obchody pomalu začínají předhánět s ještě lepšími a radostnějšími nabídkami letních slev. A zdaleka to neplatí jen pro telefony a různé technologické vymoženosti, ale i pro softwarové klíče. Někdo asi tuší, že naše dovolené nebudou příliš cestovní a pokouší se nám podsunout, že u počítače můžeme také kvalitně strávit volno. A k tomu samozřejmě potřebujeme i aktuální verze nezbytných programů, ideálně za velmi nízké ceny. Přesně to se nám pokouší i dnes servírovat šikulové z obchodu U2key.com.

A se softwarovým vybavením musíme začít od základů. Takže operačního systému a kancelářského balíku, obojí z produkce Microsoftu. Takže první slevový kupón GIZC platí právě na Windows 10, Office 2019 a balíky těchto produktů pěkně dohromady. Ceny pomocí tohoto kupónu spadnou o plných 42.5 % a na výběr je z následujících možností :

Pokud byste snad ze záhadných důvodů dali přednost staršímu kancelářskému balíku Microsoft Office 2016 Professional Plus, tak ten je k mání se slevovým kupónem GIZZ a 30 % slevou.

Dále pak můžete pokračovat třeba bezpečnostním balíkem, softwarem na zálohování nebo některými profesionálními produkty od Microsoftu. Případně speciálními verzemi Office. Na vše následující platí kupón GIZG na 10 % slevu.

A je také důležité si udělat čas i na zábavy, k čemuž velmi dobře poslouží počítačové nebo konzolové hry. V nabídce na U2key.com jsou herní klíče také zastoupeny mírou vrchovatou, takže se můžete na prázdniny pořádně zásobit. Co třeba následující blockbustery :

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.