Poměrně mladá značka Realme, která je sice primárně zaměřená na indický trh, se nebojí expandovat i na globální trhy, konkrétně do Evropy. Právě zde byl na konci května/mája představen model Realme X3 SuperZoom. Ovšem řada Realme X3 by měla obsahovat také model Realme X3. Dnes je potvrzeno, že telefony řady X3 budou na indický trh oficiálně uvedeny 25. června/júna.

Tento termín, kdy bude představena řada Realme X3 potvrdil na svém twitterovém účtu CEO značky, pan Madhav Sheth. Původně se ale počítalo s tím, že na indický trh se nedostane model X3 SuperZoom. Ten bychom totiž mohli s přimhouřením oka přiřadit k vlajkovým strojům díky použití procesoru Snapdragon 855+. V Evropě je sice použití tohoto čipsetu jakýmsi kompromisem pro snížení ceny, ale v Indii půjde stále o prémiový telefon s výborným výkonem. Ovšem hlavním tahákem tohoto modelu je bezesporu foto výbava.

Standardní verze X3 by měl mít velmi podobné parametry, osekáno bude zřejmě právě jen vybavení kamer. Jeho reálné parametry ale výrobce zatím drží v utajení. Sice se lehce spekulovalo o tom, že v tomto případě výrobce použije čipset Snapdragon 765G, ale vzhledem k tomu, že ani verze SuperZoom sítě  5G nepodporuje, je to značně nepravděpodobné. Kromě zmíněných telefonů by mohlo být představeno víc produktů. Tipaři odhadují, že by se své premiéry mohla dočkat také sluchátka Realme Buds Q, bezdrátová nabíječka a případně i 55 palcová televize. Ovšem uvedení kteréhokoli z těchto produktů není potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.