I když moderní televize často už mají poměrně slušné vestavěné reproduktory, tak se stále v drtivé většině případů nevyrovnají externímu řešení. Ideální volbou je pořízení soundbaru, který nabídne mnohem vyšší kvalitu zvuku a navíc ani nezabere moc prostoru. Protože jej jednoduše položíte přímo pod televizi a nepotřebujete žádné extra místo. Dnes se podíváme na výborný Redmi TV Soundbar z nabídky na e-shopu Gearbest, který je k mání za poměrně slušné peníze.

Nový Redmi TV Soundbar původně pochází z crowdfundingové platformy Xiaomi Youpin a je o něco levnější variantou modelu Mi Soundbar. A v některých aspektech jej dokonce i překonává. Pro začátek nabízí 30W výkonu reproduktorů s basovou ozvučnicí a moderním připojením pomocí Bluetooth 5.0. Je také lehčí s pouhými 1.5 kg váhy a v balení dostanete také i montážní set pro přímé uchycení na zeď. A pokud preferujete i klasické připojení kabelem, tak máte možnost připojení skrze AUX nebo SPDIF vstupy. Soundbar je v plně černé barvě, takže se bude designově hodit k čemukoliv.

Cena tohoto soundbaru také není nijak závratně vysoká a na e-shopu Gearbest jej najdete jen za 88.14 dolarů. Jen si dejte pozor, abyste vybrali správnou EU koncovku do zásuvky. Takže pokud plánujete vylepšit ozvučení obývacího pokoje, tak se vám tenhle kousek bude určitě zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.