Telefony značky OUKITEL jsou v našich končinách velmi populární, zejména mezi milovníky odolných modelů a kousků s obří baterií. Jejich posledním počinem je model OUKITEL WP6, který byl představen v březnu letošního roku a spadá právě do kategorie odolných tanků. A protože určitě ani neurazí ani výbavou, tak se bezesporu jedná o velmi žhavého kandidáta na koupi. Samozřejmě se hodí i nějaká ta slevová akce, jako například bleskové prodeje na e-shopu Gearbest.

OUKITEL WP6 může nabídnout 6,3-palcový displej s kapkovitým vykousnutím a FullHD+ rozlišením, který samozřejmě kryje i 1.1 mm odolné sklo Gorilla Glass 5. Extrémně odolné je i tělo telefonu „vypolštářované“ gumovými částmi a také plnou sestavou certifikací včetně IP68. Uvnitř pak najdeme procesor Helio P70 spolu se 6 GB RAM nebo 128 GB vnitřní paměti. Telefon vám vydrží v provozu opravdu dlouho, protože obří 10.000 mAh baterie nebere rukojmí. A solidní je i sestava fotoaparátů se 48 Mpx hlavním senzorem, 5 Mpx + 2 Mpx doplňkovými senzory a 16 Mpx selfie kamerkou.

V bleskových prodejích na Gearbestu je pak OUKITEL WP6 k dostání ve dvou barevných variantách, usedlé černé, nebo extravagantnější oranžové. Cena je pak pouhých 219.99 dolarů a obchod nabízí za malý poplatek i speciální dopravu bez dalších celních doplatků. Pokud tedy hledáte odolný telefon s mamutí výdrží, tak jste asi právě nalezli ideálního kandidáta.