Nová generace chytrého náramku Xiaomi Mi Band 5 už řádí na čínském trhu a prodeje jako vždy trhají rekordy. Na globální verzi si budeme muset ještě pár měsíců počkat, protože se její představení čeká zhruba někdy v srpnu. A ani to není zcela jisté. Proto ti praví nedočkavci berou zavděk i čínskou verzí náramku, kterou už mají v předprodejích i některé čínské e-shopy. K těm patří i Cafago a jejich předprodeje Mi Band 5 už jsou také k mání s poměrně solidní cenou.

Xiaomi Mi Band 5 slibuje oproti minulé generaci výrazná vylepšení hned v 7 kategoriích. Jako první se hlásí větší 1,2-palcový barevný OLED displej, což je větší plocha hned o 20 %. Dále se pak dočkáme vylepšených zdravotních senzorů a také nového magnetického systému nabíjení, který vypadá mnohem pohodlněji. A samozřejmě také NFC čipu i pro globální verzi náramku, po čemž volali v minulosti skoro všichni. Zbytek vylepšení je pak softwarový s podporou 11 profesionálních sportovních režimů ke sledování výkonu, dálkové ovládání fotoaparátu telefonu nebo speciální zdravotní funkce pro dámy.

V předprodejích na Cafago je tato čínská verze Mi Band 5 k dostání jen v černé barvě, takže na barevné orgie si nechte zajít chuť. Cena je nastavena na 36.26 euro a odeslání se předpokládá někdy na konci června. Patříte tedy mezi největší nedočkavce, nebo vám nevadí chvíli počkat ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.