Léto se nám nezadržitelně blíží a s ním samozřejmě i konec školního roku a nezbytné prázdniny pro mladší část populace. A protože to s cestováním a dovolenými letos asi nebude nic žhavého, tak valná část populace jako vždy skončí u blikajících obrazovek. A pokud jejich pekelné počítačové stroje nejsou vybaveny aktuálními verzemi softwarových produktů, tak by se jim určitě mohla hodit pololetní sleva až 50 % na široké spektrum produktů z e-shopu Keysworlds.

A procházku jejich nabídkou začneme právě hned zmíněnou 50 % slevou, které docílíte pomocí slevového kupónu KWS50. A týká se následující slušné řádky produktů Microsoft Office nebo balíčků s Windows 10.

A pokud byste si snad nevybrali z výše uvedených softwarových klíčů, tak je k mání ještě samozřejmě i další seznam. Na něm je toho také spousta zajímavého a vše pořídíte se 35 % slevovou díky kupónu KWS35.

Zanedbávat by se ale určitě neměla ani bezpečnostní stránka věci, takže co takové antiviry nebo balíčky komplexní ochrany ? Samozřejmě opět se slevou, tentokráte kupónem KWS20 na 20 % dolů.

Samozřejmě na stránkách Keysworlds nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.