Podobně jako několik dalších čínských výrobců chytrých telefonů i značka Vivo připravuje svoje první chytré hodinky. Takže to vypadá, že se po hodinkách Oppo, Xiaomi a nebo Realme dočkáme i Vivo Watch. Tuto značku si Vivo patentovalo loni a nyní jejich hodinky dostávají nezbytnou certifikaci 3C. To by mohlo znamenat, že by už za nedlouho mohlo dojít k jejich oficiálnímu představení.

Z certifikačního výpisu 3C vyplývá, že Vivo Watch budou podporovat přehrávání audia a také nabíjení s výkonem 5 W. Hodinky zatím mají kódové označení WA2056 a na jejich výrobě by se měla podílet společnost Dongguan Huabei Electronic Technology Co. Ltd. O dalších parametrech ale zatím není nic známo. Snad bychom se i přesto mohli podívat na nákresy, které jsou součástí patentového podání.

Podle nich by chystané hodinky měly mít kruhový ciferník. Na hraně jejich těla jsou dvě fyzická tlačítka. Na spodní straně je pak klasicky uložen snímač tepové frekvence a piny sloužící pro nabíjení. Řemínek bude opatřen kovovou přezkou. Zdá se, že na jeho výrobu bude použita pevná pryž, ale to jsou skutečně jen dohady. Stejně tak není ani potvrzeno, že by se Vivo chystalo s těmito hodinkami v dohledné době vyjít na trh. Ale je to pravděpodobné, protože v segmentu nositelností výrobci zářez na pažbě chybí a konkurence je poměrně velká. Tipaři proto odhadují, že k uvedení hodinek by mohlo dojít už v průběhu příštího měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.