Hodnocení recenzenta

Světlo, které můžete ovládat dálkovým ovladačem, telefonem i hlasem, vytvářet scénáře a synchronizovat s jinými zařízeními chytré domácnosti, to vše dokáže Yeelight LED Ceiling Light.

9
x/10

Značka Yeelight je jedním z výrobců zařízení spadajících pod čínské Xiaomi, který se specializuje na světelnou techniku pro chytré domácnosti. Do redakce nám k otestování doputovalo stropní svítidlo LED Ceiling Light, které i přes své kompaktní rozměry nabízí dostatečný světelný výkon pro osvícení místnosti o velikosti až 15 m2. Video recenze Yeelight LED Ceiling Light je pro vás právě teď připravena.

Video recenze Yeelight LED Ceiling Light

Závěr

Ať už to myslíte s chytrou domácností vážně, nebo jen chcete světlo s možností dálkového ovládání, lze LED Ceiling Light bez výhrad doporučit. Jednoduchý ale funkční design, příkladně snadná instalace i zprovoznění či velmi bohaté možnosti integrace s různými systémy ovládání jsou poměrně pádné argumenty pro pořízení. Od něj vás neodradí ani pořizovací cena v e-shopu Gearbest, kterému tímto děkujeme za poskytnutí světla k recenzi. Aktuální cena v tomto e-shopu činí 64,99 USD. Po připočtení poštovného se celková cena vyšplhá na 71,59 USD, což je po přepočtu zhruba 1 700 Kč. Tato cena je konečná a světlo byste měli mít doma do sedmi dní od objednání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.