Produkty pod značkou Xiaomi obvykle patří do toho levnějšího spektra, ale to neznamená, že se musí nutně jednat o výkonnostně slabší kusy. U telefonů této značky už jsme si na to zvykli, ale z jejich produkce proudí i další kvanta kusů s tím nejmodernějším vybavením. Právě takový je i nedávno představený nový router Xiaomi AX3600, který mimo jiné podporuje i zbrusu nový standard Wi-Fi 6 (neboli 802.11ax). A dnes pro vás tento router máme k dispozici v akci z e-shopu Gearbest.

Router Xiaomi AX3600 je jednou z prvních vlaštovek se zmíněnou certifikací Wi-Fi 6 a čipsetem Qualcomm IPQ8071. Ten byl původně vyvinut pro náročné podnikové a profesionální využití, takže pro domácnosti možná půjde o zbytečný luxus. Ale pro náročné uživatele se jedná rozhodně o výrazný plusový bod. Router má hned 7 antén se zesilovači, přičemž jedna z nich je vyhrazena čistě pro IoT (Internet of Things) produkty a chytré kusy z vlastní stáje umí i sám detekovat. Rychlosti teoreticky dosahují až 2976Mbps v souběžném režimu a podporováno je i nový bezpečnostní protokol WPA3.

V akci na e-shopu Gearbest je pak tento výkřik moderní techniky v černé barvě momentálně k mání jen za 139.99 dolarů.  Pokud tedy hledáte skutečně supermoderní router pro vaší Wi-Fi síť, tak s tímto kouskem nemůžete udělat chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.