Fandové společnosti OnePlus jistě vědí, že letošní modely řady 8 byly oficiálně představeny v dubnu/apríli tohoto roku. A jistě také ví, že v druhé polovině letošního roku by měla být představena řada OnePlus 8T. Loňská „téčková“ řada ovšem nebyla až zas tak vylepšena, pokud tedy budeme za jistou inovaci brát 90 Hz obnovovací frekvenci obrazovky a menší výřez v displeji. Je tedy otázkou, jakých inovací bychom se mohli dočkat v případě letošní řady T.

Podle pánů z XDA Developers by to mohl být především výkon rychlého nabíjení. V tomto ohledu připomeňme, že telefony OnePlus 8 podporují rychlé nabíjení s výkonem až 30 W. Vycházejme tedy z toho, že značka OnePlus je součástí korporátu BBK, do kterého patří i společnost Oppo. A když říkáme Oppo dodáváme i rychlé nabíjení VOOC. Tato technologie se v případě OnePlus jmenuje Super Warp a řada OnePlus 8T by ji mohla mít vylepšenu. Jeden z twitterových uživatelů totiž objevil v aplikaci Engineering Mode, kterou OnePlus využívá pro testování hardwaru chystaných telefonů, zmínku o rychlém nabíjení s výkonem 65 W.

Výrobce by tedy momentálně mohl testovat prototyp s takto rychlým nabíjením. Ostatně tuto tezi by mohla podpořit i skutečnost, že poměrně nedávno dostala certifikaci TUV Rheinland OnePlus nabíječka s výkonem 65 W. Teď už zbývá jen jedna otázka. Bude toto rychlé nabíjení součástí telefonů řady 8T a nebo si jej výrobce schová až pro telefony, které budou vydány v příštím roce? Nic není potvrzeno, takže se asi budeme muset nechat překvapit. Snad příjemně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.