Cyklistika patří v našich luzích a hájích k nejpopulárnějším sportům a kolo má doma drtivá většina populace. A pokud odhlédneme od několika militantních jedinců, tak jde o veskrze pozitivní aktivitu, která si zaslouží jen a jen podporovat. Kromě kola samotného ale určitě potřebujete i nezbytné doplňky, které se samozřejmě dají sehnat i na Aliexpressu. A dnes pro vás máme slevové akce právě na některé takové, takže proč se nevybavit cyklo-výbavou z jednoho konkrétního obchodu. Samotné akce sice začnou až v pondělí, ale upozorníme na ně raději hned.

Mezi cyklo-výbavou z jejich nabídky se samozřejmě najdou i lehce obskurní věci jako držak na surfové prkno, ale my zůstaneme hezky u těch základů. Nejdůležitějším doplňkem na kolo je samozřejmě helma a v této oblasti pro nás mají zajímavý levný model pro rok 2020. Helma je z polykarbonátové skořepiny a je vyztužena EPS pěnou absorbující možný náraz. Větrání je pomocí 25 otvorů a samozřejmostí jsou nastavitelné řemínky. Na výběr je ze dvou velikostí (M a L) a hned pětice barev. Ceny pak začínají na 15.60 dolarech, případně 10.14 dolarech v případě dětské helmy.

A pokud patříte k aktivním cyklistům, kteří mají kolo jako regulérní dopravní prostředek na delší vzdálenosti, tak se vám bude určitě zamlouvat 25L brašna Lixada. Tu je totiž možné jednoduše uchytit na nosič kola buď v klasické verzi, nebo na bocích se splývajícími kapsami. Brašna je vyrobena z kvalitního voděodolného materiálu a pro jistotu dostanete ještě krycí pláštěnku. K dispozici máte celou řadu kapes a úchytů, takže se vám tam toho vejde opravdu hodně. Na výběr máte z šedé nebo černé barevné varianty a ceny začínají už na 15.16 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.