Povinná registrace drtivé většiny dronů se kvůli pandemii koronaviru posunula v ČR až na 31. prosinec 2020, takže máte ještě pár měsíců na volnější režim kontroly hobby létání. A protože se ceny velmi slušně vybavených „létavců“ permanentně snižují díky agresivnímu tlaku čínských modelů, tak si je může dovolit už opravdu skoro každý. Dalším důkazem je například dnešní sleva a bleskové prodeje zajímavého skládacího modelu CSJ S161 Mini Pro na e-shopu Tomtop.

Dron CSJ S161 Mini Pro zaujme na první pohled skládacím designem, díky kterému ho složíte do rozměrů pouhých 15.5 x 9.8 x 6.7 cm. Vybaven je 4K HD kamerou na gimbalu a úhlem záběru plných 180°, stejně jako sekundární kamerkou naspod dronu pro snímání pozice funkcí Optical Flow. Samozřejmostí je automatický vzlet dronu, funkce udržování letové hladiny a také FPV přenos do vzdálenosti zhruba 80 metrů. Kapacita baterie je 1600 mAh a dron by měl díky ní ve vzduchu vydržet zhruba 12 minut. A v balení dostanete i solidně vypadající dálkové ovládání.

V čínském skladu e-shopu Tomtop je pak momentálně skládací dron CSJ S161 Mini Pro v bleskových prodejích jen za 56.99 dolarů. A našince určitě výrazně potěší možnost speciální „duty-free“ dopravy do vlasti zdarma. Takže pokud hledáte skladný a solidně vybavený levný dron, tak se na tenhle kousek určitě minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.