Segment tabletů už není tím, čím býval. Přesto je někteří z výrobců stále zařazují do svých portfolií. Důvodem by mohlo být i to, že velikosti stávajících telefonů se od velikosti tabletů příliš neliší. Ovšem když si koupíte tablet, neočekáváte od něj tolik, jako od chytrého telefonu. Mezi výrobce, který zatím nedá na tablety dopustit a stále rozšiřuje jejich nabídku je společnost Samsung. Pro letošek připravují novou generaci řady Galaxy Tab S. A to, jak by mohl vypadat model Samsung Galaxy Tab S7, si právě dnes můžeme ověřit na renderovaných obrázcích, které se objevily na síti.

Kromě renderovaných obrázků tabletu Samsung Galaxy Tab S7 přihodíme i pár parametrů. Ty zveřejnil tipař @OnLeaks na svém twitterovém účtu. Takže pojďme na to. Chystaný tablet by měl mít rozměry 253,7×165,3×6,3 mm. Nový tablet je tedy větší než předchozí verze Galaxy Tab S6. Celkový design je však v podstatě stejný. Rámečky kolem displeje jsou poměrně tlusté a dokonce i zadní panel má stejný design s anténami v horní a dolní části panelu. V levém horním rohu je pak uložen modul fotoaparátu se dvěma snímači a LED bleskem. Přední kamera je uložena na širší straně čelního panelu.

Navíc se předpokládá, že baterie by měla mít kapacitu 7760 mAh. Displej by měl mít podle odhadů tipařů 11 palců a údajně by mělo jít o OLED panel. Neměla by prý chybět ani podpora stylusu. Někteří také odhadují, že je možné, že tento tablet bude v některé z verzí podporovat i 5G sítě. Ceny zatím potvrzeny nejsou, ale mohly by se točit kolem 650 až 700 dolarů. Představení by mohlo proběhnout buď v červenci/júli a nebo v srpnu/auguste.