Chytré hodinky Haylou LS01 patřily k nejdostupnějším chytrým nositelnostem z celého ekosystému Xiaomi a nabízely opravdu skvělý poměr cena / výkon. Byly tak ideální volbou pro každého šetřílka, kterému je přece jen displej chytrých náramků a la Mi Band prostě moc malý. Doba však pokročila a máme možnost si za v podstatě stejné peníze pořídit novou vylepšenou generaci Haylou LS02. A hodinky jsou dokonce momentálně k mání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago.

Oproti minulé generace se toho změnilo poměrně hodně a vše k lepšímu. Barevný obdélníkový displej se zaoblenými rohy je stále pouze TFT, ale je nyní větší s 1,4-palce a rozlišením 320 x 320 pixelů. Váha hodinek narostla jen minimálně na 38 g a zmenšila se také šířka silikonového pásku jen na 20 mm. Zásadní novinkou je připojení pomocí Bluetooth 5.0 a hlavně navýšení kapacity baterie na 260 mAh. Takže můžete očekávat zhruba 20 dnů výdrže při normálním používání.

Poslední změnou je zvýšení počtu sledovaných sportovních režimů na 12. Jinak je vše při starém, hodinky mají senzor na měření srdečního tepu, podporu notifikací a také voděodolnou certifikaci IP68. Při pohledu na cenu se ale samozřejmě nedá očekávat vestavěný GPS čip. Vše pak ovládáte pomocí připojené aplikace Haylou Fit App a hodinky fungují s telefony od Androidu 4.4 a iOS 8.0 výše.

 

Globální verze chytrých hodinek Haylou LS02 je pak v černé verzi k mání na e-shopu Cafago jen za 26.96 euro. Počet kusů v bleskových prodejích je omezen, takže si pospěšte. Super levné hodinky se s novou generací staly ještě lepší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.