Společnost Samsung plánuje na 5. srpna/augusta akci, na které by měly být představeny telefony řady Galaxy Note 20 a skládací model Galaxy Fold 2. Původně se očekávalo, že na této představovačce budou uvedeny i chystané hodinky a bezdrátová sluchátka. Ovšem podle poslední zprávy na SamMobile to vypadá, že bychom se hodinek i sluchátek mohli dočkat už v červenci/júli. Hodinky by překvapivě měly dostat obchodní název Samsung Galaxy Watch 3. Je to proto, že se výrobce chce vyhnout tomu, aby nebyly zaměňovány s loňským modelem Galaxy Watch Active 2. TWS sluchátka by měla mít název Galaxy Buds Live.

Přesný termín představení Samsung Galaxy Watch 3 a sluchátek Galaxy Buds Live zatím není znám, ví se jen, že do prodeje by se obě zařízení měla dostat kolem 5. srpna/augusta. Jaké parametry se u hodinek a sluchátek očekávají? Není to sice potvrzeno, ale Galaxy Watch 3 by měly jít na trh ve dvou velikostech, a to 41 mm a 45 mm. Měly by alespoň v jedné z těchto verzí podporovat LTE. Neměla by chybět GPS, odolnost 5ATM, ochrana Gorilla Glass DX a vojenský standard MIL-STD-810G.

O TWS sluchátkách Galaxy Buds Live bohužel mnoho informací nemáme. Podle fotek by měla mít tvar fazole. V rámci parametrů by mělo zřejmě jít o kombinaci funkcí sluchátek řady Galaxy Buds a sluchátek Gear IconX. Měly by mít vylepšenou životnost baterie a také lepší mikrofony. Proslýchá se také cosi o mikrofonu ANC. Ale vzhledem k tomu, že do představení hodinek a sluchátek zbývá zhruba měsíc, počítáme, že podrobnější informace přijdou co nevidět.