Ačkoliv se oficiální představení nové generace chytrého náramku od Xiaomi očekává až za dva dny, tak jsou někteří přece jen lehce napřed. Čínské obchody se s tím obvykle moc nepářou a tak i v tomto případě už některé z nich mají v nabídce i předprodeje Xiaomi Mi Band 5. A protože už jsou nabídky podpořeny i oficiálními plakátky s většinou specifikací a novinek, tak už máme skoro vše černé na bílém. Takže co nám předprodeje na Gearbestu o Mi Band 5 říkají ?

Xiaomi Mi Band 5 slibuje oproti minulé generaci výrazná vylepšení hned v 7 kategoriích. Jako první se hlásí větší 1,2-palcový barevný OLED displej, což je větší plocha hned o 20 %. Dále se pak dočkáme vylepšených zdravotních senzorů a také nového magnetického systému nabíjení, který vypadá mnohem pohodlněji. A samozřejmě také NFC čipu i pro globální verzi náramku, po čemž volali v minulosti skoro všichni. Zbytek vylepšení je pak softwarový s podporou 11 profesionálních sportovních režimů ke sledování výkonu, dálkové ovládání fotoaparátu telefonu nebo speciální zdravotní funkce pro dámy.

Čínská verze Xiaomi Mi Band 5 je v předprodejích na Gearbestu nabízena za 39.99 dolarů s dostupností zhruba za dva týdny. Na výběr je sice jen černá verze náramku, ale další barvy určitě brzy přibudou. Pro nás je ale určitě zajímavější předprodej globální verze, která je mírně dražší s cenou 42.99 dolarů a v obchodě ji očekávají někdy na začátku srpna. Takže kdybyste snad chtěli mít jistotu, že budete mezi prvními, tak je tu nabídka z Gearbestu právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.