Bezdrátová sluchátka už nějaký ten pátek patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější technologické doplňky a na trhu jich existuje nepřeberné množství. Za dobu své existence se už vyprofiloval jakýsi „standard“ pro TWS bezdrátová sluchátka, ke kterému patří konkrétní parametry nebo přítomnost nabíjecího externího boxu. Drtivá většina čínských modelů pak tyto standardy následuje a dnešní kousek z bleskových prodejů e-shopu Tomtop není výjimkou.

Jedná se o lehce no-name sluchátka s jediným modelovým označením R3, ale podivný původ vyvažují solidními parametry a velmi přívětivou cenovkou. Jedná se o ergonomická sluchátka s vestavěným HD mikrofonem a dotykovým ovládáním, která připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a samozřejmě jde o TWS model. Jednotlivá sluchátka jdou tedy klidně užívat v případě potřeby samostatně. Za zmínku určitě stojí také technologie potlačování ruchů CVC 8.0 & DSP, případně odolná certifikace IPX7. A standardům se vymyká i 2000 mAh nabíjecí box, který má dokonce LED displeje pro zobrazení stavů nabíjení.

V bleskových prodejích na Tomtop jsou pak tato bezdrátová TWS sluchátka v akci jen za 15.49 dolarů a na výběr má zákazník z bílé nebo černé varianty. Pokud tedy sháníte dobře vypadající levné a poměrně slušně vybavená sluchátka, tak by se vám tenhle kousek mohl zamlouvat. Zvláště za podobně příjemně nízkou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.