Máte rádi HONOR a těšíte se na každou technologickou novinku? Mladý technologický brand HONOR, který postupuje v rozšiřování portfolia, právě dává šanci svým fanouškům otestovat novinku, jež zatím není dostupná na českém ani slovenském trhu. HONOR právě nyní hledá až 30 testerů pro prémiový smartphone 9X PRO, který svými vychytávkami potěší především gamery.

Otestujte prémiový smartphone 9X PRO, který zatím není na trhu

Baví vás nové technologie? Sledujete nejnovější vychytávky a zajímáte se o jejich vývoj? Fandíte technologickým a vizionářským značkám? Mladý technologický brand HONOR, který letos ukázal, že už není jen výrobcem chytrých telefonů a směle se pouští do portofolia celé chytré domácnosti, právě teď hledá testery pro prémiový smartphone, jenž zatím není dostupný na tuzemském trhu. 

HONOR 9X PRO je vybavený vestavěným 7nm 810 AI Kirin čipsetem, 48Mpx trojitým fotoaparátem a 6,59 palcovým FullView bezrámečkovým displejem. Smartphone potěší všechny gamery i díky technologii Kirin Gaming+, která zabezpečuje systém chlazení Liquid Cooling. Užijete si tak dlouhý zážitek z hraní her bez přerušení.

Až 30 testerů se může těšit na více než lákavé odměny

Pro každého fanouška nových technologií už jen možnost otestovat produkt běžící s úplně novým ekosystémem je velkou odměnou. HONOR ale nenechá žádného testera odejít s prázdnou. Každý bude mít možnost využít slevový voucher na nákup právě HONOR 9X PRO v hodnotě 1 000 Kč.

Registrace na nábor testerů odstartovaly dnes ráno na webových stránkách značky HONOR.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.